TOP 10 - Nowe studia

Kto chciałby trenować?

Urządzenia EMS i EMA – trening stacjonarny lub bezprzewodowy

Prezentujemy Państwu urządzenia EMS i wszelkiego rodzaju kombinezony elektrostymulujące

Poniżej przedstawimy wszystkie popularne urządzenia EMS i EMA, zarówno bezprzewodowe, jak i stacjonarne. Bez względu na to, czego szukasz ... urządzenia EMS do domu lub profesjonalnego urządzenia do studia od takich producentów jak Easy Motion Skin, miha bodytec, amplitrain, Loncego i wiele innych. Dowiedz się o producentach, urządzeniach i designie. Dla zgrubnej klasyfikacji dostępne są urządzenia bezprzewodowe i stacjonarne. Do użytku domowego nadają korzystne cenowo urządzenia EMS i EMA Tens, które pozwalają na proste treningi EMS w domu.

Potrzebujesz więcej informacji lub szukasz dystrybutora w swojej okolicy? Nie ma problemu, wybierz producenta lub urządzenie, który cię interesuje, a my przekażemy ci informacje lub wyślemy ci kontakt, jeśli chcesz. Mamy różne opcje filtrowania ofert, więc z pewnością możesz znaleźć coś dla siebie. Zamiast kupować, chcesz wypożyczyć urządzenie EMS lub EMA? Mamy też kilku producentów, którzy użyczają sprzętu na określony czas! Skontaktuj się z nami ...
Witamy w świecie urządzeń EMS, może nawet wkrótce znajdziesz się w Twoim własnym kombinezonie EMS?!

Klasyczny kombinezon EMS znany z fizjoterapii wymaga okablowania. Elektrody są uruchamiane za pomocą panelu kontrolnego, a trening EMS jest z niego sterowany. Jeszcze bardziej zaawansowane kombinezony to te bezprzewodowe z połączeniem Blutooth lub nawet z połączeniem Wi-Fi dla większego zasięgu. Kombinezony te są zwykle kontrolowane przez aplikację na tablecie lub telefonie komórkowym,  a elektrody są pobudzane cyfrowo.

Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązania bezprzewodowego, czy według zasady „Safety First” preferujesz kombinezon na kablu: tu znajdziesz kombinezon EMS do studia, dla klientów lub do Twojego indywidualnego treningu EMS.

Istnieją producenci, którzy oferują kombinezony EMS z 14 parami elektrod. Pozwala to na jednoczesne trenowanie do 14 grup mięśni lub 28 partii ciała: poza klasyczną stymulacją mięśni można dołączyć dodatkowe elektrody, na przykład do mięśnia łydkowego, kości ramiennej lub mięśnia naramiennego. Kombinezon EMS może być więc używany do treningów całego ciała. Na początku wspominaliśmy coś o „Safety First” i bezprzewodowych systemach? Faktycznie, istnieje inicjatywa wśród niektórych producentów, którzy preferują przewodowe systemy EMS o nazwie SaftyFirst, dla większego bezpieczeństwa w treningu EMS! Oczywiście akcja obejmuje coś więcej niż tylko urządzenie. Ta kampania SaftyFirst obejmuje cały przebieg treningu EMS, uzwględniając przygotowanie treningu EMS, odległość od trenera, przeszkolenie trenera, a także procedury przed, po i podczas treningu. EMS jest poważnym sportem, dlatego należy pamiętać, że niektórzy producenci kabli w EMS wzbudowują mechanizmy bezpieczeństwa, aby móc natychmiast przerwać treningu w sytuacjach awaryjnych.

Co jest najważniejszą rzeczą w kombinezonie EMS lub urządzeniu EMS: musi być wygodne, elastyczne i pachnące!

Niektóre kombinezony mają ultra-cienie okablowanie, które zapewnia komfortowe dopasowanie stroju do ciała oraz swobodę ruchów podczas treningu. Pozbyliśmy się klasycznego problemu ze starszych modeli kombinezonów – nieprzyjemnego zapachu. Na szczęście dzisiejsze kombinezony i użyte do ich produkcji materiały nie mają nieprzyjemnego zapachu i dostosowują się do sylwetki, a jednocześnie nadal są całkowicie odporne na rozerwanie, głównie poprzez wzmocnienia materiału w niektórych partiach ciała. Kombinezon EMS zapewnia wysoką wydajność treningów studyjnych i indywidualnych. Rozróżniamy 3 kategorie produktów: małe urządzenia, urządzenia do studia i do prywatnego lub indywidualnego zastosowania w domu. Urządzenia do prywatnego użytku zwykle zapewniają kombinezon EMS na całe ciało bez bielizny EMS pod spodem. Tak więc elektrody nie są wymienne. Natomiast tego typu kombinezony charakteryzują się lekkością w noszeniu, a dzięki elastycznej tkaninie, są przyjemne dla skóry i podkreślają ciało. W kombinezonie studyjnym elektrody są zwykle pojedynczo wymieniane przez producenta lub serwis. Dzięki temu, nie trzeba wymieniać całego kombinezonu EMS. System kabli jest całkowicie wymienny w wersji studyjnej większości producentów. Ponadto, pasy w górnej i dolnej części ciała, a także w pasie są dostępne w różnych rozmiarach.

Proste użycie: kup ... przeczytaj ... zacznij trenować

90% dostawców na naszych stronach ułatwia klientowi zadanie: przy produktach możesz już wybrać kombinezon EMS w swoim rozmiarze, a czasami nawet musisz. Z przyjemnością doradzimy i po konsultacji przekażemy twój kontakt do odpowiedniego producenta. Jesteś już dobrze poinformowany i chcesz otrzymać tylko krótką rekomendację produktu lub masz tylko jedno, ostatnie pytanie i zamierzasz dokonać zakupu? Świetnie, służymy Ci pomocą.

Kup kombinezony EMS i sprzęt online

Zainteresowanie zakupem kombinezonu EMS przez Internet znacznie wzrosło w ostatnim miesiącu. Czy to do użytku domowego, do studia czy fizjoterapii, ten szybki wzrost zakupów nie ustaje. Ogólnie rzecz biorąc, wzrosło zainteresowanie tak zwanymi gadżetami fitness, takimi jak urządzenia EMS, urządzenia Tens, bransoletki, zegarki fitness lub odzież, a nawet aplikacje – to one podbijają rynek. Aby nadążać za nowinkami, przygotowaliśmy przegląd urządzeń do użytku domowego, studia lub fizjoterapii! Rynek EMS rozwija się i rośnie nie tylko dzięki licznym badaniom, ale także szybkiemu wzrostowi liczby uczestników w studiach. Jeśli szukasz studia w okolicy lub chciałbyś odbyć trening w specjalnym kombinezonie EMS, powinieneś odwiedzić platformę emsstudios.pl. emsstudios.pl to idealna platforma dla osób zainteresowanych EMS. Poza licznymi artykułami i raportami publikowanymi na bieżąco można tu również przeprowadzić treningi próbne. Po prostu wyszukaj, znajdź coś dla siebie i zacznij trenować. EMS jest znany i aprobowany przez sportowców, fizjoterapeutów i zwykłych konsumentów. Oprócz urządzeń EMS istnieje inna forma urządzeń do stymulacji mięśni, tak zwane urządzenie TENS lub urządzenia kombinowane, które łączą oba typy. Urządzenia TENS są zwykle mniejsze i znajdują zastosowanie w fizjoterapii bez treningu typowego dla EMS.

Test urządzenia EMS przed zakupem? Czy to możliwe?

Jeśli zdecydujesz się na urządzenie EMS do domu lub w domu, powinieneś również je przetestować

Tak! Każdy, kto zamierza kupić urządzenie EMS do użytku domowego, zwykle zastanawia się, jak to urządzenie działa i jak się w nim będzie czuć. Testowanie urządzeń EMS jest nieco skomplikowane. Dlatego oferujemy możliwość przetestowania wybranego urządzenia NA ŻYWO! Tak, dobrze przeczytałeś Przetestuj swoje urządzenie na miejscu z nami.

Jak działa test urządzeń EMS?

Posiadamy sieć partnerów i dystrybutorów w okolicy, u którym możesz przetestować sprzęt. Podobnie jak w przypadku treningu próbnego, rejestrujesz się, a my szukamy partnera z urządzeniem w Twojej okolicy. Przekazujemy dane kontaktowe i organizujemy treningi na miejscu, jeśli to możliwe. Wykorzystaj swoją szansę, aby przetestować wybrane urządzenie. To wyjątkowe w Polsce.
nasi najlepsi partnerzy
treningu EMS

koerperformen emsstation M.A.N.D.U. fitbox
Informacja prawna // copyright 2012 - 2018 - emsstudios.pl -