TOP 10 - Nowe studia

Kto chciałby trenować?ems-trening-system

VISIONBODY

VISIONBODY – BEZPRZEWODOWY TRENING Z NIEPOWTARZALNYM SYSTEMEM EMS

VisionBody oferuje dwa rodzaje kombinezonów EMS: jeden do studia i jeden do domu.

VisionBody jest skierowany do każdego, kto chce dać z siebie jak najwięcej. VisionBody to jedyny na świecie funkcjonalny system treningowy EMS, zapewniający intensywny trening mięśni całego ciała z całkowitą swobodą ruchów. Bez kabla, bez mokrych ubrań szkoleniowych. Skuteczny, łagodny dla stawów i wyważony.

Po treningu siłowym, cardio, body&mind i powięziowym, technika Electro Myo Stimulation (EMS) jest przez wielu uważana za trening przyszłości. VisionBody nie wskakuje do jadącego pociągu. VisionBody to lokomotywa. Dołącz do nas.

Krajobraz w dziedzinie fitness nieustannie się zmienia.

VisionBody to rewolucyjny system EMS-Functional-Workout niemieckiej firmy "Visionbody SE". Jak przystało na młodą markę, koncentrujemy się na rozwoju. Na wzroście mięśni trenujących. I na rozwój Twojej kariery jako osobistego trenera lub operatora mikro-studia. VisionBody nie sprawia, że ​​wszystko staje się nowe, ale wprowadza wiele ulepszeń, dzięki czemu możesz jeszcze skuteczniej zaimplementować swoją ulubioną koncepcję sportu i treningu.

Aby zakwalifikować się do światowej klasy treningów EMS z VisionBody, ciężko trenujemy od wielu lat. Przede wszystkim nasze mózgi! Do stworzenia VisionBody została użyta wiedza z szerokiej gamy dyscyplin: VisionBody został zaprojektowany przez doświadczonych sportowców wyczynowych, trenerów fitness i osobistych trenerów. Oceniany przez ortopedów, fizjoterapeutów i techników medycznych. Realizowany przez czołowych naukowców z renomowanych uniwersytetów, w tym neuronaukowców, inżynierów elektryków i informatyków oraz fizyków. Technologia i oprogramowanie zostały zaprogramowane i wyprodukowane wyłącznie w Niemczech i Szwajcarii.

Jednak nawet najlepsza koncepcja treningu jest bezużyteczna, jeśli nie masz motoru napędowego. W tym celu budujemy obecnie kompetentną sieć szkoleń i sprzedaży. Stań się częścią dynamicznego ruchu, zgłaszając się do nas już dzisiaj jako trener, dystrybutor lub użytkownik licencji VisionBody. Wspieramy Cię kompletnym wyposażeniem technicznym, wszechstronnym szkoleniem i ukierunkowanymi działaniami marketingowymi.

Visionbody Home Edition: urządzenie EMS dla domu.

Czy to boks, pilates czy joga. Budowanie mięśni, wytrzymałości lub redukcję tkanki tłuszczowej. Istnieje tyle dyscyplin sportowych i treningowych, ile ćwiczących. Wykorzystaj w pełni swój potencjał dzięki Visionbody. 20 minut treningu EMS zastąpi do 4 godzin klasycznego treningu. Wytrzymałość wzrasta w ciągu kilku tygodni nawet o 30%. Masa mięśniowa rośnie w ciągu kilku miesięcy nawet o 14%. The Visionbody Home Edition składa się z następujących elementów - Fakty dotyczące systemu:

1. Vision Body Box

Sterownik Bluetooth do sparowania ze smartfonem Bluetooth 4.0 (Android, Apple iOS) lub tabletem. Pobierz aplikację ze sklepu Apple App Store / Google Playstore.

2. Body Powersuit

Dostępne rozmiary: Mężczyźni: S, M, L, XL, XXL - Kobiety: XS, S, M, L, XL. Rozmiary są oparte na zwyczajnych rozmiarach odzieży. Kombinezon jest wykonany z elastycznego materiału, dzięki czemu może pokrywać do dwóch rozmiarów. Jeśli wybrany rozmiar nie pasuje, możesz wymienić kombinezon na inny rozmiar w ciągu 14 dni.

Właściwości VISIONBODY

Doświadczenie z VISIONBODY


VISIONBODY

Więcej informacji dla VISIONBODY ?


numer kontrolny:16112636

Nasze studia ze sprzętem z VISIONBODY na emsstudios.pl

nasi najlepsi partnerzy
treningu EMS

koerperformen emsstation M.A.N.D.U. fitbox
Informacja prawna // copyright 2012 - 2018 - emsstudios.pl -