TOP 10 - Nowe studia

Kto chciałby trenować?



ems-trening-system

XBody

XBody: 1 urządzenie - X możliwości

XBody oferuje dowolną liczbę zastosowań: Urządzenie treningowe EMS elastycznie dostosowuje się do warunków i działa inteligentnie i wydajnie! PORT, NEWAVE, WALL i FLOWR, co kryje się pod tą nazwą? Po prostu: XBody można bardzo łatwo podłączyć za pomocą systemu wtyczek do różnych uchwytów, co pozwala dostosować je do każdego pomieszczenia.

 

XBody PORT:

Zabierz je ze sobą, załóż i zacznij trenować - Dzięki tzw. części PORT (podstawa) XBody staje się mały i mobilny.

XBody NEWWAVE:

Klasyczny przyrząd stacjonarny - NEWAVE to klasyczna wersja stacjonarna. Tu XBody może po prostu zostać podłączony.

XBody WALL:

dla małych przestrzeni - Rozwiązanie WALL to uchwyt ścienny, który doskonale pasuje do małych pomieszczeń, ponieważ nie zajmuje dodatkowej przestrzeni tak jak rozwiązania stacjonarne.

Najwyższa klasa:

XBody FLOWR do treningu grupowego - XBody FLOWR znajduje się w najwyższej klasie: proste rozwiązanie, które umożliwia bardzo efektywny trening grupowy EMS dla maksymalnie trzech osób w tym samym czasie!

 

Kamizelka i spodnie z maksymalnie 24 elektrodami

Kombinezon składa się z kamizelki, spodni i do 24 elektrod (12 kontrolowanych kanałów). Spodnie i kamizelka są ze sobą połączone, dzięki czemu elektroda przy nodze nie będzie się przesuwać. Spodnie i kamizelki można łączyć w różnych rozmiarach. Kombinezon jest unisex i oferuje kobietom i mężczyznom bardzo wysoki komfort noszenia i bardzo dobre dopasowanie.

Możliwe jest indywidualne sterowanie przednimi i tylnymi elektrodami udowymi w obszarze nóg. Kombinezon ma trzy regulowane obszary (sześć elektrod) w tylnej części. Wielu użytkowników chwali duże elektrody w dolnej i środkowej części pleców, ponieważ pozwala to lepiej rozłożyć impuls i nie skupia się tylko na jednym punkcie.

Specjalne mocowanie elektrod w obrębie szyi sprawia, że nawet przy wymagających ćwiczeniach elektroda pozostaje podłączona i na swoim miejscu. Za pomocą dodatkowego kanału można sterować specjalnymi elektrodami barkowymi lub łydkowymi: XBody był pierwszym dostawcą oferującym elektrody w obrębie barku.

Konserwacja, pielęgnacja i gwarancja

Każdą elektrodę można wyjąć pojedynczo i wymienić w dowolnym momencie w przypadku usterki podczas treningu (na przykład na elektrodę z innego kombinezonu). W rezultacie kombinezon zawsze zapewnia trenerowi 100% skuteczności. XBody oferuje swoim klientom 5-letnią gwarancję na elektrody, zmniejszając do minimum koszty zużycia. Elektrody znajdują się w zaszytych bawełnianych torbach, które można prać osobno, co znacznie upraszcza pielęgnację, ponieważ cały ubiór nie musi być prany na raz. Ponadto dostępny jest spray odświeżający, za pomocą którego elektrody mogą być spryskiwane po każdym treningu. Charakterystyczny zapach, który może wystąpić podczas treningu EMS nie dotyka użytkowników XBody. Reasumując, XBody stworzył kombinezon, który łączy w sobie wszystko, czego może potrzebować trener i użytkownik kombinezonu: kombinezon, który ma wszystko!

Jak dotąd XBody jest jedyną firmą na rynku oferującą 5-letnią gwarancję na elektrody. Połączenie góry i dołu nadaje kombinezonu zapewnia dobre dopasowanie, a  elektrody nóg nie przesuwają się. Indywidualna kontrola elektrod na udach, łydkach i barkach umożliwia całkowicie indywidualne treningi z XBody. Elektrody można wyjmować pojedynczo. Jeśli jedna elektroda jest uszkodzona, można ją natychmiast wymienić na inną.

Właściwości XBody

Doświadczenie z XBody


XBody

Więcej informacji dla XBody ?


numer kontrolny:16112590

Nasze studia ze sprzętem z XBody na emsstudios.pl





nasi najlepsi partnerzy
treningu EMS

koerperformen emsstation M.A.N.D.U. fitbox
Informacja prawna // copyright 2012 - 2018 - emsstudios.pl -