TOP 10 - Nowe studia

Kto chciałby trenować?ems-trening-system

Easy Motion Skin

Easy Motion Skin - TRENING EMS NOWEJ GENERACJI

Easy Motion Skin® łączy najnowocześniejszą technologię z najbardziej wydajnym i prostym treningiem naszych czasów. Bezprzewodowy trening EMS nowej generacji w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki zaawansowanym, inteligentnym materiałom i wysokiej jakości komponentom high-tech, Easy Motion Skin® umożliwia nowy trening EMS. Każdy klient jest przygotowywany indywidualnie i osobiście przez wykwalifikowanych trenerów EMS, aby prawidłowo i odpowiedzialnie móc trenować z Easy Motion Skin®.

WOLNOŚĆ W KAŻDYM RUCHU

Easy Motion Skin® zapewnia maksymalną swobodę ruchów. Czynniki ograniczające należą już do przeszłości dzięki Bluetooth® i wysoce elastycznemu MotionSkin. Treningi siłowe, cardio lub ćwiczenia na spalanie w formie statycznej lub dynamicznej można wykonywać w połączeniu z klasycznymi metodami treningowymi w pomieszczeniach i na zewnątrz. Zewnętrzne źródło zasilania nie jest konieczne.

O kombinezonie Easy Motion Skin®:

EMS - JĘZYK TWOJEGO CIAŁA

Elektrostymulacja mięśni (EMS) pobudza do 90% Twoich mięśni jednocześnie i jest zrównoważona. Dynamiczne treningi EMS są do 20 razy bardziej wydajne niż klasyczny trening. Easy Motion Skin® zapewnia maksymalną swobodę ruchów. Ograniczające okablowanie to już przeszłość dzięki połączeniu Bluetooth®. Wszystkie 16 par elektrod na klatce piersiowej, ramionach, brzuchu, nogach, szyi, górnej części pleców, dolnej części pleców i pośladkach są wbudowane w kombinezon i mogą być sterowane poprzez aplikację w parach. Dzięki wysokiej elastyczności włókien antybakteryjnych high-tech osiąga się wyjątkowe dopasowanie do ciała. Zastosowane materiały są lekkie, trwałe i można je prać. Dopasowane do skóry, opatentowane suche elektrody eliminują potrzebę dodatkowego zwilżania MotionSkin i mogą być używane bez funkcjonalnej bielizny.

Easy Motion Skin - POWERBOX

PowerBox to serce i potęga Easy Motion Skin®. Dzięki serii zaawansowanych innowacji wewnątrz PowerBox możliwe jest trening bezprzewodowy EMS. Połączenie Bluetooth® z aplikacją kontroluje siłę impulsu, programy treningowe i umożliwia różne pomiary kontrolne. Wstępnie zdefiniowane impulsy programów treningowych znajdują się w sprawdzonym naukowo zakresie prądów o niskiej częstotliwości między 7 Hz i 100 Hz Nowoczesna, ultralekka bateria litowo-jonowa pozwala na ponad 30 jednostek treningowych po każdym ładowaniu i ma żywotność ponad 700 cykli ładowania. Odpowiednio utrzymane, nowoczesne akumulatory litowo-jonowe wytrzymują od 700 do 1000 cykli ładowania, zanim zauważalna jest utrata wydajności.

Właściwości Easy Motion Skin

Doświadczenie z Easy Motion Skin


Easy Motion Skin

Więcej informacji dla Easy Motion Skin ?


numer kontrolny:16112635

Nasze studia ze sprzętem z Easy Motion Skin na emsstudios.pl

nasi najlepsi partnerzy
treningu EMS

koerperformen emsstation M.A.N.D.U. fitbox
Informacja prawna // copyright 2012 - 2018 - emsstudios.pl -