Kto chciałby trenować?

Strona główna > EMS Magazine


Po anulowaniu targi fitness Fibo w Kolonii przez Corona: w październiku odbywają się
... tutaj ćwiczę EMS!

Po anulowaniu targi fitness Fibo w Kolonii przez Corona: w październiku odbywają się

Największe na świecie targi fitness w Kolonii zostały odwołane z powodu wirusa Corona. AKTUALIZACJE!

Kolonia, nasze ulubione targi, największe na świecie targi w sektorze fitness, wellness i opieki zdrowotnej, zostały odwołane. Ale nie martw się, targ się odbędzie.

UPDATE FIBO 2020 goes digital

Wraz z cyfrową ofensywą, FIBO 2020 zostanie uruchomiony - FIBO 2020 wejdzie do sieci od 1 października do 2 października w ramach roszczenia OUR DIGITAL FITNESS EXPERIENCE. Targi zostały ostatecznie przełożone na ten rok.

Poznaj pierwsze cyfrowe FIBO z najlepszymi markami, treningi, pyszne sesje gotowania i ekscytujące rozmowy z wpływawcami! - TYLKO NA INSTAGRAMIE I FACEBOOKU!

Jak wiele innych Branże wyciągnęliśmy wnioski z pandemii - kryzysu korony. "Wszystko będzie inaczej" pod tym hasłem tak wiele targów musi się kłaniać i teraz stara się utrzymać masy pomimo korony. Dzięki wypełnionemu programowi, entuzjaści FIBO są teraz wyposażeni cyfrowo :)

######### STARE INFORMACJE O FIBO ###########

FIBO rozpoczyna się w październiku - tylko handlowcy mają dostęp do terenów targowych. Streaming zapewnia wirtualne doświadczenia FIBO@home-doświadczenia

NOWA DATA: 1-3 października 2020 r.

Wielka ulga w FIBO: Z decyzją rządu Nadrenii Północnej-Westfalii, że od 30 maja targi mogą być organizowane ponownie, wyznaczono również kurs na wystawę FIBO. Oznacza to, że największe na świecie targi fitness, wellness i zdrowia, które zostały przełożone pod koniec lutego na nowy termin w październiku, mogą być teraz organizowane w formie targów. Niestety, w tym roku FIBO musi pozostać zamknięte dla ogółu społeczeństwa.

Back to Business:: czas trwania targi od czwartku do soboty

"Po zablokowaniu w ostatnich miesiącach, które dotknęło dużą część przemysłu egzystencjalnie, decyzja na korzyść FIBO wysyła sygnał. Będzie on charakteryzował się nową orientacją, która będzie generowała impulsy do rewitalizacji. Dlatego tym ważniejsze jest uruchomienie "edycji specjalnej" przed regularnym FIBO 2021", mówi Silke Frank, która w ostatnich tygodniach doświadczyła w wielu rozmowach z klientami i stowarzyszeniami, jak wielkie są potrzeby i konieczność inicjatyw back-to-business.

FIBO odbywa się zawsze w kwietniu, zwykle około 2-5 kwietnia w Kolońskim Centrum Wystawienniczym. Ponad 1.100 wystawców i 150.000 odwiedzających z ponad 13 narodów. Liczby rosną z roku na rok. Teraz stało się to, czego SARS lub ataków terrorystycznych się nie udało. Bardzo mocno uderzyło FIBO ze strachu przed Coronawirusem. Precor Presydent i Amer-Sports Executive Rob Parker zwraca się do klientów i partnerów z osobistym listem: "W związku z dużymi obawami dotyczącymi COVID-19 podjęliśmy trudną decyzję o nieuczestniczeniu jako wystawca w targach FIBO 2020 w Kolonii. Jesteśmy rozczarowani, ale podjęliśmy tę decyzję z myślą o ochronie naszych klientów, pracowników, partnerów i ich rodzin. Cały zespół ma nadzieję, że zagrożenie związane z wirusem koronowym szybko zmniejszy się we wszystkich krajach"

NOWA DATA FIBO: 1. do 4 października 2020 r.

Liczne targi są w tych dniach zamykane, lub odwoływane. Niedawno Kolońskie Centrum Targowe odwołało planowane na 1.3.2020 r. targi sprzętu. Dalsze odwołania: Analytica w Monachium, Data Festival w Monachium, Hannover Messe, Hub Berlin, Big-Data AI Summit, Tube w Düsseldorfie, targi książki, a nawet ITB padły ofiarą wirusa korony. Strach przed zarażeniem jest ogromny i szczególnie w obszarze SZŚ łatwo jest zrozumieć, że wraz z napływem zwiedzających i wystawców ze wszystkich krajów ryzyko może znacznie wzrosnąć.

Również liczba zwiedzających znacznie by się zmniejszyła, gdyby w tym czasie odbyły się targi. Po tym jak organizatorzy odwołali pierwotny termin kolońskich targów fitness Fibo w kwietniu z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa, teraz jest nowy termin dla FIBO. W tym roku odbędzie się ona w dniach od 1 do 4 października 2020 roku. Podkreśla się, że kolońskie władze sanitarne zaleciły również, aby na razie nie organizować żadnych targów z udziałem międzynarodowym. Według organizatorów, zakupione już bilety pozostają ważne.

Najczęściej czytane artykuły EMS


Wiadomości i artykuły EMS

Obecnie mamy Wiadomości o szkoleniu EMS w naszym czasopiśmie! Zawsze szukamy najbardziej aktualnych środowisk w EMS i EMS.


  EMS Słowa kluczowe


  Oto Twoje korzyści z treningu EMS


  20 minutowy trening vs. 2h w centrum fitnessu
  1.20 minutowy trening vs. 2h w centrum fitnessu  bardziej intensywny trening mięśni bez obciążenia
  2.bardziej intensywny trening mięśni bez obciążenia


  fitness z Twoim trenerem personalnym
  3.fitness z Twoim trenerem personalnym

  ćwicz swoje ciało bez obciążania stawów
  4.ćwicz swoje ciało bez obciążania stawów
  szybko widoczne efekty, w bardzo krótkim czasie
  5.szybko widoczne efekty, w bardzo krótkim czasie

  poprawa stanu ciała i samopoczucia
  6.poprawa stanu ciała i samopoczucia  nasi najlepsi partnerzy
  treningu EMS

  koerperformen emsstation M.A.N.D.U. fitbox