Kto chciałby trenować?

Strona główna > EMS Magazine


Trening EMS w domu - co muszę wziąć pod uwagę, aby móc trenować EMS w domu
... tutaj ćwiczę EMS!

Twój trening w zakresie EMS w domu

Co muszę wziąć pod uwagę, abym mógł trenować EMS w domu?

Oczywiście, treningi z zakresu EMS mogą być również prowadzone w domu, ale należy upewnić się, że mają Państwo profesjonalne wsparcie trenera lub są Państwo kierowani przez osobę, która ma doświadczenie w tego typu szkoleniach i posiada niezbędną wiedzę.

Możliwości są nieograniczone: jeśli nie masz ochoty chodzić na siłownię lub do studia EMS, możesz sam kupić nowe lub używane urządzenie EMS lub TENS. Możliwości są nieograniczone dzięki odpowiednim portalom, a także możesz łatwo zamówić trenera do domu lub biura. Szkoleni trenerzy mają nie tylko wystarczające doświadczenie do prowadzenia szkoleń z zakresu EMS, ale również niezbędny sprzęt.

Szczególnie osobisti trenerzy oferują wizytę w domu, a następnie trenują ze swoimi klientami w ich rodzinnym otoczeniu. Pasujące do nich urządzenia mobilne EMS są stosunkowo małe i mieszczą się w torbie sportowej lub walizce. Ale także indywidualne studia fitness i EMS wysyłają swoich trenerów do domów swoich klientów, aby zaoferować im większą satysfakcję i elastyczność. Uwaga: W przypadku treningu EMS w domu, ale także w biurze, należy upewnić się, że sprzęt jest oryginalny, aby zagwarantować jak najlepszy wynik treningu.

Wzięcie szkolenia EMS w swoje ręce

Jak już wspomniano, potrzebujesz własnego urządzenia EMS do wykonowania EMS w domu bez trenera. We wszystkich sportach, łącznie z elektryczną stymulacją mięśni, należy uważać, aby nie przeciążać organizmu i nie narażać się na ryzyko nadmiernego przeciążenia.

Ze względu na wysoką skuteczność treningu EMS, takie nadwerężenie może szybko nastąpić, szczególnie jeśli trening jest prowadzony bez przeszkolonego wsparcia. Dlatego zawsze należy uważać, aby nie przeceniać siebie i nie przeceniać się z tego powodu - wtedy można łatwo uniknąć takich problemów. I nie zapomnij wypić dużo wody przed treningiem EMS.

Z tego właśnie powodu zaleca się, aby każdy początkujący, a nawet wyczynowy sportowiec, który potrafi doskonale ocenić swoje ciało i wydajność, trenował z doświadczonym trenerem, szczególnie podczas pierwszych sesji treningowych.

Zalety treningu EMS w domu:

 • Elastyczność czasowa
 • Niezależne od godzin otwarcia w studiach
 • Wysoki współczynnik dobrego samopoczucia w znanym otoczeniu
 • Żadnych irytujących spacerów, bo wszystkie rzeczy, których potrzebujesz, są w domu.
 • Przy zakupie sprzętu korzystniejsza cena

Wady szkoleń z zakresu EMS w domu:

 • Wyższe ceny za osobistego trenera lub wizyty domowe
 • Wysoki współczynnik rozpraszania uwagi przez rzeczy codzienne
 • Szkolenie bez profesjonalnego wsparcia może szybko doprowadzić do przeciążenia
 • Trening osobisty oznacza również motywację osobistą, której może brakować samoistnie
 • Trening EMS w domu może również oznaczać ryzyko urazów z powodu niedbałości.

Jakie sprzęty powinny być używane w domu?

Jeśli chcesz trenować EMS w domu, upewnij się, że używasz odpowiedniego urządzenia. Zasadniczo rozróżnia się pomiędzy profesjonalnymi urządzeniami studyjnymi umożliwiającymi trening całego ciała a urządzeniami, za pomocą których można trenować poszczególne fragmenty mięśni w domu, w zależności od tego, jakie cele zostały wcześniej określone. Rozróżnia się urządzenia EMS i EMA w studiu, wyjaśnienie można przeczytać tutaj. W obszarze domowym ponownie rozróżnia się dwa typy urządzeń: TENS i urządzenie prądowe do stymulacji EMS. Wiele z tych małych urządzeń domowych ma wiele zalet, ponieważ trenujesz w domu:

W zależności od programu można nim nawet aktywować masaż. Przez przebieg przyjemnych impulsów elektrycznych, można uwolnić bolesne napięcia mięśniowe, a nawet wytrenować mięśnie twarzy lub okolicy brzucha i nóg. Trening w domu z tego typu mini-urządzeniem jest znacznie bardziej indywidualny, ponieważ elektrody mogą być mocowane w różnych punktach, w zależności od ich konstrukcji.

Co czyni dobre urządzenie EMS w domu?

Te małe jednostki EMS lub TENS umożliwiają różne rodzaje zastosowań, w tym
 • Masaż relaksacyjny
 • Masaż aktywacyjny
 • Masaż twarzy
 • Masaż brzucha, nóg i dna
 • Masaż cyrkulacyjny
 • Masaż żył, masaż dotykowy
 • Gapiący i chwytający masaż
... i wiele innych masaży kombinowanych.

Omówimy w następnym odcinku, jak określić dobre urządzenie EMS, ale należy powiedzieć, że liczba elektrod czyni to. Co to znaczy? Istnieją urządzenia z np. 8 elektrodami i 4 kanałami. 8 elektrod jest adresowanych parami w 4 kanałach, dzięki czemu można wykonać duży obszar treningu mięśni EMS. W zależności od miejsca, w którym znajduje się centrum treningu, można całkowicie zakryć klatkę piersiową lub plecy i ćwiczyć synchronicznie uda, łydki lub ramiona. Dobre TENS - urządzenia kombinowane EMS są stosunkowo tanie w porównaniu z dużymi urządzeniami studyjnymi lub nawet kombinezonami EMS (do użytku domowego). Przystępne cenowo urządzenia zaczynają się od 30 euro i dochodzą do 180 euro, w zależności od tego, ile elektrod można sterować za pomocą urządzenia.

Garnitur EMS do domu?

Ktokolwiek po naszym małym artykule spróbował krwi i ma ochotę na własne urządzenie EMS do domu, możemy polecić profesjonalną wersję małych urządzeń EMS lub TENS, które po intensywnym wyjaśnieniu i wprowadzeniu mogą sprawić EMS radość w domu. Obecnie na pierwszym planie HomeEMS znajdują się 4 usługodawcy, którzy spychają się na pierwszy plan:
 • Easy Motion Skin - z najmniejszą na świecie siłownią (World’s Smallest Gym)
 • Visionbody - Home Edition - urządzenie EMS dla domu
 • Stima WELL – CzynszEMS - DARMOWE EMS - do domu
 • eaglefit – Home EMS Edition – do domu

Easy Motion Skin - Najmniejsza na świecie siłownia

Najmniejsza siłownia na świecie? Magicznym słowem na to jest "Easy Motion Skin" Sprzęt dla osób prywatnych, sportowców, trenerów osobistych. Nie tylko WDR czy ORF informują o tym, ale także BILD DER FRAU i TV-Digital zajęły już stanowisko i pochwaliły swój wkład w "Easy Motion Skin" - system > Najmniejsza na świecie siłownia. Więc jeśli chcesz spróbować samemu, po prostu poszukaj na emsstudios.de studia w okolicy, które korzysta z kombinezonu "Easy Motion Skin" i przetestuj urządzenie. A jeśli jesteś zainteresowany urządzeniem samodzielnie, prosimy o przesłanie nam zapytania, chętnie poinformujemy: Wyślij zapytanie o "easy motion skin“

eaglefit - EMS-Training jak w domu w studio TERAZ

Profesjonalny, bezprzewodowy trening EMS w kombinezonie stretch EMS w domu. Dzięki tej nowej metodzie treningu możesz ćwiczyć swoje ciało optymalnie i w ciągu 20 minut tygodniowo. Trenuj gdziekolwiek i gdzie chcesz. Dzięki bezprzewodowemu EMS-Stretch-Suit masz pełną swobodę ruchu, sterowanie suchymi elektrodami jest bardzo łatwe dzięki naszemu bezpłatnemu APP. Dostępne dla systemów Android i iOS. Kombinezon jest lekki z zapięciem na rzepy w części piersiowej. Jeśli sami jesteście Państwo zainteresowani urządzeniem, prosimy o przesłanie nam zapytania, z przyjemnością poinformujemy Państwa: Wyślij zapytanie o "eaglefit“

StimaWELL EMS - "Wynajem zamiast zakupu

Pierwszy dostawca, którego motto jest "Wynajmij urządzenie EMS zamiast kupować" i to również dla twojego domu! HOMETRAINING - Szybsze i wygodniejsze osiągnięcie celów treningowych dzięki treningom EMS w domu lub w drodze z własnym sprzętem. Połączone urządzenie do treningu średniej i niskiej częstotliwości do elektronicznej stymulacji mięśni oferuje delikatną, ale intensywną metodę szybkiego i trwałego osiągnięcia formy. Twój wirtualny trener poprowadzi cię przez twoje programy... A jeśli sam jesteś zainteresowany urządzeniem, możesz wysłać do nas zapytanie, chętnie poinformujemy Cię : Wyślij zapytanie o "StimaWELL EMS“

VISIONBODY - Edycja domowa

Specjalnie opracowany Home Edition od VISIONBODY jest obecnie najciekawszym systemem domowym EMS na rynku! Firma VISIONBODY w sposób imponujący udowodniła w dziedzinie zawodowej, że bezprzewodowy trening EMS jest możliwy przy pełnej swobodzie poruszania się. Teraz możesz przeniesć ten system do swojego domu.

Kombinezon VISIONBODY Powersuit pasuje jak druga skóra i już podczas zakładania go masz prawdziwe uczucie "czucia". Trening można rozpocząć natychmiast po krótkim wprowadzeniu, a po krótkim czasie można zauważyć znaczny wzrost wydajności. Pozytywna zmiana ciała, dostosowana do Twoich osobistych potrzeb. Dzięki temu materiałowi zestaw jest łatwy do założenia i dobrze się czuje na skórze. Dzięki suchym elektrodom nie jest konieczne "moczenie", jak w przypadku Easy Motion Skin.

Za pośrednictwem APP można również adresować garnitur za pomocą Iphone lub Android: 4 programy treningu - dostępne są 24 podprogramy. Pudełko jest sterowane bezprzewodowo przez Bluetooth, tak jak w przypadku Easy Motion Skin, i przymocowane do kombinezonu Powersuit. Żadnych niepokojących uczuć, żadnego ograniczenia ruchu.

Z 1.498,00 €, VISIONBODY EMS Home Edition jest obecnie najbardziej przystępnym cenowo urządzeniem EMS do użytku domowego. Na Święta Bożego Narodzenia 2017 roku była specjalna gratka: wstępna cena TYLKO 999,- do 23.12.2017 roku. Ale także regularna cena bije wszystkie rekordy, jeśli znasz normalną cenę za urządzenie przewodowe! ... A jeśli sam jesteś zainteresowany urządzeniem, zapraszamy do wysłania zapytania, z przyjemnością poinformujemy Cię: Wyślij zapytanie o "VISIONBODY“

Stoisko VISIONBODY 15.09.2020

VISIONBODY 2.5 jest wytwarzany. Rozpoczyna się produkcja w Niemczech. Z tego, co wiemy, serwis wokół Visionbody rzeczywiście się zmienił. Kombinezony w wersji 2.0 są stopniowo zastępowane przez 2.5. Nowy ulepszony kombinezon z inną płytą do urządzenia, również kombinezon pasuje zupełnie inaczej. Testy zostaną przeprowadzone na naszej stronie w zakładce Visionbody. VISIONBODY Sam garnitur wzrósł ostatnio z 1285,- do 1690,- do 1490,- w dniu 15.9.2020. Wysokie koszty produkcji nowej konstrukcji. Nasz garnitur przybył w ciągu 5 dni roboczych, co jest absolutną poprawą. UWAGA, cena 1490,- € to cena brutto plus VAT i wysyłka, którą rzeczywiście płacisz:

Wysyłka i obsługa ryczałtowa: 12,90 €
Łączna kwota: 1 502,57 EUR

Stoisko VISIONBODY 01.12.2019

Według naszej wiedzy VISIONBODY podniosło cenę ponownie 4 miesiące temu, tak że garnitur jest teraz o 300 euro droższy. Ostatni poziom cen wyniosła wersia 2.0 998,-. Niestety wciąż są złe wiadomości dla wysyłki: Nasz garnitur również przybył z pewnym opóźnieniem, więc możemy podzielić się doświadczeniem. UWAGA, cena 1285,- € to cena brutto plus VAT i wysyłka, którą faktycznie płacisz:

Wysyłka i obsługa ryczałtowa: 8,90 €
całkowita kwota: 1.293,90 EUR

Stoisko VISIONBODY 22.03.2018

Wielkanocna promocja VISIONBODY została przedłużona, cena 998,- € jest ponownie dostępna. Ze względu na wysoki popyt, spółka zdecydowała się na ponowne kwartalne obniżanie ceny. Ostatnia bożonarodzeniowa promocja 2017 roku była całkowitym sukcesem. Dostawa była nieco dłuższa niż oczekiwano, przynajmniej niektórzy klienci zgłaszali ją na wielu forach. Produkt dobry, serwis zły? VISIONBODY zawsze miało w przeszłości wąskie gardła lub trudności z dostawą, co niekoniecznie czyniło produkt złym. Nasz garnitur również przybył z pewnym opóźnieniem, więc możemy podzielić się doświadczeniem. UWAGA, cena 998,- € jest ceną netto plus VAT i wysyłka, którą rzeczywiście płacisz:

Wysyłka i obsługa ryczałtowa: 12,90 €
całkowita kwota: 1.010,90 €

LINK do OFERTY:
https://visionbody.shop/ems-/133/

Najczęściej czytane artykuły EMS


Wiadomości i artykuły EMS

Obecnie mamy Wiadomości o szkoleniu EMS w naszym czasopiśmie! Zawsze szukamy najbardziej aktualnych środowisk w EMS i EMS.


  EMS Słowa kluczowe


  Oto Twoje korzyści z treningu EMS


  20 minutowy trening vs. 2h w centrum fitnessu
  1.20 minutowy trening vs. 2h w centrum fitnessu  bardziej intensywny trening mięśni bez obciążenia
  2.bardziej intensywny trening mięśni bez obciążenia


  fitness z Twoim trenerem personalnym
  3.fitness z Twoim trenerem personalnym

  ćwicz swoje ciało bez obciążania stawów
  4.ćwicz swoje ciało bez obciążania stawów
  szybko widoczne efekty, w bardzo krótkim czasie
  5.szybko widoczne efekty, w bardzo krótkim czasie

  poprawa stanu ciała i samopoczucia
  6.poprawa stanu ciała i samopoczucia  nasi najlepsi partnerzy
  treningu EMS

  koerperformen emsstation M.A.N.D.U. fitbox
  Informacja prawna // copyright 2012 - 2018 - emsstudios.pl -