Kto chciałby trenować?

Strona główna > EMS Magazine


Jak działa EMS? Poprzez elektrostymulację mięśni do sześciopaku?
... tutaj ćwiczę EMS!

Jak działa EMS? Poprzez elektrostymulację mięśni do sześciopaku?

Jak działa EMS i co należy uwzględnić podczas treningu.

EMS to nowo odkryta metoda treningu, która wykorzystuje ukierunkowane impulsy podczas treningu, aby stymulować mięśnie ciała do skurczów.

Ta metoda treningu charakteryzuje się wysokim spalaniem kalorii, szczególnie w pierwszej fazie po treningu. Ze względu na wysoką intensywność spalania kalorii, nawet po treningu, trening EMS jest szczególnie polecany do utraty wagi i spalania tłuszczu. Dzięki ukierunkowanej stymulacji wybranych partii mięśniowych można budować, kształtować i definiować obszary takie jak brzuch, aby uzyskać tzw. sześciopak. Ponieważ różne elektrody są przymocowane do różnych obszarów ciała, siła poszczególnych impulsów może być kontrolowana i regulowana w razie potrzeby.

Ukierunkowana utrata masy ciała poprzez trening EMS

Oprócz pozytywnego efektu selektywnego adresowania partii ciała poprzez elektryczną stymulację mięśni podczas ćwiczeń, trening EMS działa również znacznie efektywniej. Liczne badania dowiodły już, że przede wszystki partie brzuszne, ale także inne mięśnie rosną szybciej w krótkim czasie, jeśli trening siłowy jest wspierany impulsami elektrycznymi.

Czy należy wziąć pod uwagę dodatkowe czynniki, czy sam system treningu EMS jest wystarczający?

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych rodzajów budowania mięśni lub redukcji tkanki tłuszczowej, trening sam w sobie nie wystarczy. Istnieją również inne czynniki, które odgrywają ważną rolę w osiągnięciu wymarzonego sześciopaku. Do utraty wagi, ważne jest, aby kontrolować swoją dietę i spalić więcej kalorii niż się przyjęło – dlatego trzeba uważać i kalkulować dzienne spożycie kalorii.

Ponieważ prawdą jest: nawet jeśli chcesz schudnąć, niekorzystne jest przyjmowanie ponad 500 kcal mniej niż dozwolone dzienne zapotrzebowanie. Podczas budowania mięśni, niektóre substancje muszą być wprowadzone do ciała, aby móc optymalnie i szybko zwiększyć masę mięśniową. Szczególną uwagę należy zwrócić na dietę bogatą w białko, aby uzyskać sześciopak z pomocą treningu EMS. Równie ważne jak regularne ćwiczenia i prawidłowe odżywianie jest zwracanie uwagi na okresy odpoczynku pomiędzy jednostkami treningowymi w celu zapewnienia odpowiedniej regeneracji ciała, a zwłaszcza mięśni.Najczęściej czytane artykuły EMS


Wiadomości i artykuły EMS

Obecnie mamy 12 Wiadomości o szkoleniu EMS w naszym czasopiśmie! Zawsze szukamy najbardziej aktualnych środowisk w EMS i EMS.


EMS Słowa kluczowe


Oto Twoje korzyści z treningu EMS


20 minutowy trening vs. 2h w centrum fitnessu
1.20 minutowy trening vs. 2h w centrum fitnessubardziej intensywny trening mięśni bez obciążenia
2.bardziej intensywny trening mięśni bez obciążenia


fitness z Twoim trenerem personalnym
3.fitness z Twoim trenerem personalnym

ćwicz swoje ciało bez obciążania stawów
4.ćwicz swoje ciało bez obciążania stawów
szybko widoczne efekty, w bardzo krótkim czasie
5.szybko widoczne efekty, w bardzo krótkim czasie

poprawa stanu ciała i samopoczucia
6.poprawa stanu ciała i samopoczucianasi najlepsi partnerzy
treningu EMS

koerperformen emsstation M.A.N.D.U. fitbox
Informacja prawna // copyright 2012 - 2018 - emsstudios.pl -