Kto chciałby trenować?

Strona główna > EMS Magazine


ZOSTAŃ TRENEREM EMS - Trener EMS
... tutaj ćwiczę EMS!

Jak zostać trenerem EMS?! Twoje szkolenie w zakresie szkolenia EMS:

Zostań trenerem EMS już teraz i zacznij pracować! Szkolenie trenera EMS

Jeśli chcesz pracować z metodą EMS, powinieneś najpierw poznać tę technikę. Oczywiście na początku ważne jest zwłaszcza szkolenie wewnętrzne i wymiana doświadczeń trenerów, którzy znają już metodologię. Ponieważ w praktyce jest inaczej niż w teorii i dlatego należy wszystko szczegółowo omówić przed pierwszą sesją treningową z klientami.

Każdy, kto ma wykształcenie w tej dziedzinie lub ukończył kurs trenera fitness, może stać się także trenerem EMS. Ćwiczenia są już znane i trzeba nabyć tylko podstawowego zrozumienia technologii oraz związanych z nią możliwości i osobliwości.

Wiodąca Akademia Treningowa: Gluckerkolleg

Wiodąca na świecie akademia szkoleniowa EMS pochodzi z Niemiec i nazywa się Gluckerkolleg. Oferowany jest tam kurs podstawowy i zaawansowany. W zależności od tego, jak bogate jest twoje wcześniejsze doświadczenie w branży fitness, często wystarczy tylko podstawowy kurs, aby stać się dobrym trenerem EMS. Ci, którzy wchodzą na rynek bez wcześniejszej wiedzy, powinni koniecznie ukończyć kurs mistrzowski. Podstawowy kurs jest wystarczający do certyfikacji studia w TÜV. Na rynku są dostępne inne centra szkoleniowe. Jednym z nich jest Berufskolleg Waldenburg, który oferuje kursy na terapeutę EMS, ale aby przystąpić do tego kursu należy już być przeszkolonym trenerem EMS.

Treści szkolenia na trenera EMS

  • Trening EMS na problemy z plecami
  • Trening: dno miednicy z EMS
  • Acting i Spotting
  • poprawne kształtowanie sylwetki za pomocą EMS
  • Treningi EMS dla małych grup i z partnerem
  • Planowanie treningów, przygotowanie do treningu
  • Różnice między treningiem EMS a konwencjonalnym treningiem
  • EMS jako trening wytrzymałościowy
  • i wiele więcej ...

Jednak we wszystkich szkoleniach jedno jest pewne: jeśli uczestnicy nie są trenerami fitness lub specjalistami zajmującymi się sportem lub nie mają własnego doświadczenia z treningiem EMS, samo szkolenie nie wystarczy. Potrzeba dużego doświadczenia, aby poradzić sobie w każdej sytuacji podczas treningu i zrozumieć specyficzne cechy treningu EMS. Ten typ treningu oferuje niewiarygodną liczbę możliwości dla trenerów, aby osiągnąć rezultaty, które nie są możliwe przy konwencjonalnym treningu. Ale błędy w korzystaniu z tej metody mogą również spowodować problemy, dlatego też nikt, kto nie ma doświadczenia lub nie ma kogoś, kto podzieli się z nim swoim doświadczeniem, nie powinien oferować treningu EMS.

Koszt i czas, aby otrzymać licencję trenera EMS

Proces uzyskania licencji EMS jest podobny do innych licencji, to kwestia przeszkolenia. Zdobycie niezbędnych umiejętności wymaga czasu i intensywnej nauki. Według Gluckerkolleg jest to możliwe do zrealizowania w ciągu 2 - 3 dni, pełne szkolenie jest zaplanowane na dwa dni i kosztuje około 500 euro.

Czy są jakieś kursy online dla trenera EMS?

Nie! Licencja trenera EMS powinna odbywać się wyłącznie w ramach pełnego szkolenia na miejscu. Kto chce zrobić w uzupełnieniu do istniejącego pozwolenia lub licencji dodatkowe uprawnienia, takie jak fitness trener A/B, szkolenie pilates lub dietetykę może zrobić to na platformie online-trainer-lizenz.de online. Uczestnicy znajdą tam materiały do nauki do egzaminu, a także wiele przydatnych ćwiczeń i wskazówek, aby osiągnąć sukces! Korzyści są oczywiste, ponieważ oferta online-trainer-lizenz.de jest wszędzie dostępna, jeśli tylko masz połączenie z Internetem. W autobusie, pociągu, w swoim własnym domu lub w biurze - z OTL otrzymasz licencję B trenera fitness, ucząc się kiedy i gdzie tylko chcesz.Najczęściej czytane artykuły EMS


Wiadomości i artykuły EMS

Obecnie mamy 12 Wiadomości o szkoleniu EMS w naszym czasopiśmie! Zawsze szukamy najbardziej aktualnych środowisk w EMS i EMS.


EMS Słowa kluczowe


Oto Twoje korzyści z treningu EMS


20 minutowy trening vs. 2h w centrum fitnessu
1.20 minutowy trening vs. 2h w centrum fitnessubardziej intensywny trening mięśni bez obciążenia
2.bardziej intensywny trening mięśni bez obciążenia


fitness z Twoim trenerem personalnym
3.fitness z Twoim trenerem personalnym

ćwicz swoje ciało bez obciążania stawów
4.ćwicz swoje ciało bez obciążania stawów
szybko widoczne efekty, w bardzo krótkim czasie
5.szybko widoczne efekty, w bardzo krótkim czasie

poprawa stanu ciała i samopoczucia
6.poprawa stanu ciała i samopoczucianasi najlepsi partnerzy
treningu EMS

koerperformen emsstation M.A.N.D.U. fitbox
Informacja prawna // copyright 2012 - 2018 - emsstudios.pl -