Kto chciałby trenować?

Strona główna > EMS Magazine


Przez zimę z treningiem EMS ... bezstresowo
... tutaj ćwiczę EMS!

Przez zimę z treningiem EMS ... bezstresowo

Trening EMS może pomóc podczas zimy w zachowaniu dobrego nastroju

Zimna mokra pogoda, mało słońca i dużo ciemności ... buaaahh, a teraz śnieg - od października do grudnia jest w Niemczech nieprzytulnie, zimno i ponuro.

Z tego powodu te miesiące są również określane jako "najbardziej depresyjne miesiące" roku. Często nie myślisz o sporcie, zdrowym jedzeniu i dobrej zabawie. Ale dzięki treningowi EMS możesz nie tylko zwiększyć wzrost mięśni lub złagodzić fizyczny dyskomfort, ale także poprawić nastrój szybko i na dłuższą metę.

Zdrowy? Zadowolony? Zimą? - Tylko z treningiem EMS!

Dzięki treningowi EMS twoje ciało staje się zdrowsze i silniejsze od pierwszej minuty. Czujesz się również sprawniejszy, silniejszy i masz więcej energii na swoje codzienne życie i hobby. Twoje zmęczenie zostanie również zredukowane dzięki treningowi EMS i możesz spędzać wieczory, udając się na drinka z przyjaciółmi (wypij kieliszek wina) lub relaksując się na jednym z otwartych jarmarków świątecznych. Ponadto Twoja samoocena zostanie znacznie podniesiona. Dzieje się tak głównie dlatego, że dzięki EMS Twoja postawa ciała poprawia się. Wiele osób ma krzywą postawę, która często wynika ze zbyt małej ilości ćwiczeń lub pracy w biurze. Przy poprawnej postawie stojącej niezadowolenie, ból lub depresja zimowa czasami znikają same. Twoi przyjaciele i rodzina natychmiast zorientują się, że zaszła w Tobie pozytywna zmiana. Przyczynia się to również do wzrostu samooceny.

Trenuj! Ciało! Skupienie dzięki EMS

Podczas treningu z nami możesz całkowicie zapomnieć o swoim codziennym życiu. Razem ze swoim osobistym trenerem koncentrujesz się na swoim ciele i ćwiczeniach dostosowanych do Ciebie. Trening często obciąży całe ciało. Wkrótce zdasz sobie sprawę, że wyzwanie rośnie, a Ty jesteś jeszcze bardziej skoncentrowany na swoim zdrowiu i samopoczuciu. To często prowadzi do wewnętrznej równowagi i świadomego podejmowania decyzji. Trening EMS jest nie tylko dobry dla Twojego ciała i zdrowia, ale także pomaga przetrwać mroźne zimowe miesiące w dobrym humorze.

Najczęściej czytane artykuły EMS


Wiadomości i artykuły EMS

Obecnie mamy 12 Wiadomości o szkoleniu EMS w naszym czasopiśmie! Zawsze szukamy najbardziej aktualnych środowisk w EMS i EMS.


EMS Słowa kluczowe


Oto Twoje korzyści z treningu EMS


20 minutowy trening vs. 2h w centrum fitnessu
1.20 minutowy trening vs. 2h w centrum fitnessubardziej intensywny trening mięśni bez obciążenia
2.bardziej intensywny trening mięśni bez obciążenia


fitness z Twoim trenerem personalnym
3.fitness z Twoim trenerem personalnym

ćwicz swoje ciało bez obciążania stawów
4.ćwicz swoje ciało bez obciążania stawów
szybko widoczne efekty, w bardzo krótkim czasie
5.szybko widoczne efekty, w bardzo krótkim czasie

poprawa stanu ciała i samopoczucia
6.poprawa stanu ciała i samopoczucianasi najlepsi partnerzy
treningu EMS

koerperformen emsstation M.A.N.D.U. fitbox
Informacja prawna // copyright 2012 - 2018 - emsstudios.pl -