Kto chciałby trenować?

Strona główna > EMS Magazine


Twój domowy trening EMS
... tutaj ćwiczę EMS!

Twój domowy trening EMS

Wykonuj trening EMS samodzielnie w domu. Zostań swoim osobistym trenerem!

Oczywiście trening EMS można również przeprowadzić w domu, ale należy zważać na profesjonalne wsparcie trenera lub kontaktować się z osobą, która ma już doświadczenie w tego rodzaju treningu i posiada niezbędną wiedzę.

Możliwości tutaj są prawie nieograniczone: jeśli nie masz ochoty iść na siłownię lub do studia EMS na trening, możesz zakupić nowe lub używane urządzenie EMS lub TENS. Możliwości za sprawą odpowiednich portali są nieograniczone. Z drugiej strony, możesz z łatwością zaprosić trenera do domu lub biura. Wyszkoleni trenerzy przynoszą ze sobą nie tylko odpowiednie doświadczenie w szkoleniu EMS, ale także niezbędny sprzęt.

Zwłaszcza osobiści trenerzy oferują wizytę w domu, a następnie szkolenie z klientami w ich zwykłym środowisku. Odpowiednie mobilne urządzenia EMS są stosunkowo niewielkie i mieszczą się w torbie sportowej lub walizce. Indywidualne studia fitness i EMS również wysyłają swoich trenerów do domów klientów, aby zapewnić im większą satysfakcję i elastyczność. Uwaga: W przypadku szkolenia EMS w domu, ale także w wyspecjalizowanych studiach, należy zadbać o to, aby sprzęt był oryginalnym wyposażeniem, gwarantuje to wówczas najlepszy możliwy wynik treningu.

Weź szkolenie EMS w swoje własne ręce

Jak już wspomniano, potrzebujesz własnego urządzenia EMS do treningu w domu bez trenera. We wszystkich dyscyplinach sportowych, w tym elektrycznej stymulacji mięśni, należy uważać, aby nie nadwerężać ciała i nie narażać się na ryzyko nadmiernego wysiłku.

Ze względu na wysoką skuteczność, korzystanie z treningu EMS szybko prowadzi do nadmiernego wysiłku, szczególnie jeśli przeprowadza się trening bez wsparcia przeszkolonej osoby. Dlatego powinieneś zawsze uważać, aby nie poczuć się zbyt pewnie i nie przecenić swoich możliwości - wtedy możesz łatwo uniknąć takich problemów. Nie zapomnij również wypić dużo wody przed treningiem EMS.

Właśnie z tych powodów zaleca się, aby każdy początkujący, a nawet zawodowy sportowiec, prawidłowo mógł ocenić swoje ciało i granice wytrzymałości, szczególnie podczas pierwszych sesji treningowych, musi trenować z doświadczonym trenerem.

Zalety domowego treningu EMS:

  • Elastyczny czas treningu
  • Niezależność od godzin otwarcia studio
  • Wyższy poziom dobrego samopoczucia w znajomym otoczeniu
  • Bez denerwującego taszczenia, ponieważ wszystkie rzeczy, których potrzebujesz, są w domu
  • Przy zakupie sprzętu, korzystniejsze ceny

Wady domowego treningu EMS:

  • Wyższe ceny trenera personalnego lub wizyty w domu
  • Większa możliwość rozproszenia przez codzienne sprawy
  • Trening bez profesjonalnego wsparcia może doprowadzić do nadwerężeń
  • Trening osobisty oznacza również osobistą motywację, której może zabraknąć w pojedynkę
  • Szkolenie EMS w domu może również stanowić ryzyko obrażeń w wyniku nieostrożności

Których urządzeń należy używać w domu?

Jeśli chcesz ćwiczyć w domu EMS, powinieneś upewnić się, że używasz właściwego sprzętu. Zasadniczo wyróżnia się profesjonalny sprzęt studyjny, który pozwala na trening całego ciała i urządzenia, z którymi można trenować poszczególne partie mięśniowe w domu, w zależności od tego, jakie cele zdefiniowałeś wcześniej. W studiu EMS wyróżnia się urządzenia EMA, których instrukcję można przeczytać tutaj. W dziedzinie ćwiczeń domowych rozróżnia się dwa rodzaje urządzeń: elektryczne urządzenie stymulujące TENS i EMS.

Najczęściej czytane artykuły EMS


Wiadomości i artykuły EMS

Obecnie mamy 12 Wiadomości o szkoleniu EMS w naszym czasopiśmie! Zawsze szukamy najbardziej aktualnych środowisk w EMS i EMS.


EMS Słowa kluczowe


Oto Twoje korzyści z treningu EMS


20 minutowy trening vs. 2h w centrum fitnessu
1.20 minutowy trening vs. 2h w centrum fitnessubardziej intensywny trening mięśni bez obciążenia
2.bardziej intensywny trening mięśni bez obciążenia


fitness z Twoim trenerem personalnym
3.fitness z Twoim trenerem personalnym

ćwicz swoje ciało bez obciążania stawów
4.ćwicz swoje ciało bez obciążania stawów
szybko widoczne efekty, w bardzo krótkim czasie
5.szybko widoczne efekty, w bardzo krótkim czasie

poprawa stanu ciała i samopoczucia
6.poprawa stanu ciała i samopoczucianasi najlepsi partnerzy
treningu EMS

koerperformen emsstation M.A.N.D.U. fitbox
Informacja prawna // copyright 2012 - 2018 - emsstudios.pl -