Kto chciałby trenować?

Strona główna > EMS Magazine


Koszty treningu EMS – ceny - cennik
... tutaj ćwiczę EMS!

Koszty treningu EMS – ceny

Porównanie cen treningów EMS – na co należy uważać i ile to kosztuje?

Testując poszczególne studia EMS i porównując ich ceny i oferty, wykazano znaczące różnice. W niektórych studiach, szkolenie wprowadzające jest całkowicie darmowe i zapewniona jest też bielizna. W innych miejscach, zwłaszcza w północnych konurbacjach, ceny za trening wprowadzający wahały się między 39zł a 149zł. Wziąć pod uwagę należy także koszt bielizny funkcyjnej EMS, który wynosi z reguły 120zł do 199zł za sztukę, jeśli jej wypożyczenie nie jest możliwe lub nie są one zapewnione w cenie okresu próbnego.

Wojny cenowe czy lichwiarstwo w EMS?

W naszych testach wykazano, że najniższą cena od dostawcy było 100zł. Najdroższy dostawca ustalił wysoką cenę 100zł. W zależności od umowy (abonament, 10 biletów, sprawozdanie finansowe), ceny za szkolenie mogą się różnić. Nie należy zapominać, że w treningu EMS większość studiów zapewnia przy treningach próbnych bieliznę funkcjonalną, które zawsze powinny zostać zakupione przy zakończeniu umowy. Ceny dostawców za bieliznę funkcyjna wynoszą pomiędzy 120zł a 199zł. W niektórych studiach należy uiścić tzw. Opłatę za wstęp lub opłatę aktywacyjną, która waha się od 39zł do 199zł. W Bodystreet pojedynczy trening kosztuje 89zł (w ramach abonamentu). Z tego powodu oferowana jest tu rozwiązywalna miesięczna elastyczna umowa. Z reguły 25 minut treningu próbnego kosztuje 99zł. Można tu jednaj podpisać umowę członkowską na dwa lata i wówczas cena 45zł jest już realistyczna. Poprzez EMS-LOUNGE można ustalić bezpłatny trening próbny. W ramach członkostwa EMS-LOUNGE oferuje cenę i taryfę od 80zł za sesję treningową. EMS YEAH!Sport oferuje bezkonkurencyjną ofertę testową zawierającą wynajem bielizny oraz 60 minut treningu z wprowadzeniem za 80zł - każdy kolejny trening, zgodnie z taryfą, można wykupić za 69zł! Reprezentowany w wielu dziedzinach fitbox oferuje na początek darmowy trening próbny. Cena pozostaje jeszcze tajemnicą i zostanie ujawniona przy pierwszym treningu próbnym. Ale można szacować : wyniesie ona ok. 80zł. W Simplytrain można nabyć voucher treningowy w cenie 79zł. Wskazówka : jeśli przyjdziecie we dwoje, cena zmniejsza się do 39zł na osobę. Warto więc wziąć ze sobą partnera.

Czego jeszcze mogę oczekiwać w ranach opłaconego treningu EMS?

W studio formowania sylwetki EMS oferowany jest trening próbny w dniu zatwierdzenia umowy. Ponadto, dzięki uczciwej taryfie możesz zakupić trening już od 59zł. Na koniec, nasz wydział kontroli cen podaje je orientacyjnie dla mieszkańców Hamburga – przy zakończeniu rocznego członkostwa można zacząć od nowa i tremować w sali treningowej w Hamburgu za darmo przez miesiąc – w zależności od taryfy, w najlepszym przypadku koszt wynosi 69zł za sesje treningową.

Ceny mobilnego treningu Ems w domu

Jeśli nie chcesz uczestniczyć w treningu w studio, zamów po prostu mobilnego trenera EMS, który przyjedzie bezpośrednio do Twojego domu i przeprowadzi trening w twoich czterech ścianach. To korzystna alternatywa dla tych, którzy mają ograniczoną mobilność. W przypadku treningu domowego, koszt jednego wynosić będzie od 139zł. Z naszych testów wynika, że trener poświęca ok. 20 minut na wprowadzenie i 25 minut na trening. Firma Bodystreet posiada dwa mobilne urządzenia, nie oferuje jednak treningu domowego. Porównanie mobilnych treningów EMS będzie przeprowadzone raz jeszcze przy zastosowaniu przeznaczonych do tego testów.

Ubrania funkcyjne i bielizna funkcyjna na treningi EMS

Zaletą uczęszczania na treningi EMS jest noszenie oddychającej bielizny. Kostiumy EMS, zwłaszcza bielizna funkcyjna nadaje się do tego idealnie. Strój sportowy składa się z koszulki z rękawem ¾ i sporni z nogawką ¾ (spodnie krótkie „radler” lub powyżej kolana). Kostium najczęściej wykonany jest z następujących materiałów : bawełna, elastan, poliamid. Te materiały zapewniają komfort noszenia i funkcjonalność podczas treningu. Co więcej, bielizna funkcyjna chłodzi i chroni skórę., tak aby nie miała ona kontaktu z wkładkami elektrycznymi. Występuje w rozmiarach od XS do XXL. Głównym dostawca jest Miha Bodytec.

Nie martw się – kiedy zakończysz trening próbny, nie musisz kupować bielizny funkcyjnej ponownie. Są dwie możliwości, które mogą być wyjaśnione w rozmowie osobistej lub telefonicznej. Kiedy nie jest możliwe odbycie treningu próbnego w pobliżu lub wiąże się to z kosztami, to ubranie zawsze wliczone jest w pierwszy trening. W rzadkich przypadkach pobierana jest opłata w wysokości 19zł za wynajem. Ta opłata pobierana jest tylko wtedy, kiedy zdecydują się Państwo na członkostwo. Bielizna funkcyjna W CENIE 159zł CZY 199zł z punktu widzenia sportowca nie jest droga. Przejmują się tym bardzo nie-sportowcy – porównują ceny przy każdej sztuce ubrania. Z niep9okojem przeglądają Idealo, Kleineinzeigen czy Ebay w oszukiwaniu tańszych modeli. Warto rozważyć kwestię ubrań zagranicznych, ponieważ nie we wszystkich można trenować w studiach EMS. Warto jednak wspomnieć, iż specjalne ubranie EMS trzeba posiadać, a legginsy i długie koszulki z H&M & Co. nie nadają się do tego z żadnym wypadku.

Nasze doświadczenia z bielizną funkcyjna EMS

Po dwóch latach możemy stwierdzić co następuje : przy używaniu bielizny funkcyjnej dłużej niż dwa lata nadal nadaje się ona do noszenia, zauważyć można jedynie blaknący odcień, który przechodzi w szarość. Sportowcy jednak się tym nie przejmują. Materiał staje się trochę bardziej sztywny, jednak nadal nadaje się do noszenia. Wydaje pieniądze w wysokości 159zł są długoterminową inwestycją. Jeśli przyjrzeć się cenie w chwili obecnej, to nie zmieniła się ona znacznie i utrzymuje się na stałym poziomie. Jednak kiedy bliżej zapoznaliśmy się z tematem, zauważyliśmy ze tylko pomniejsi dostawcy sprzedają bieliznę w podobnym zakresie cenowym. Nie mamy tylko możliwości oceny czy jakość odpowiada cenie. Jednak bielizna Miha Bodytec trzyma poziom i jest taka, jak obiecują reklamy!

Ryzyko wynikające z treningu EMS

Na co trzeba uważać przy treningu EMS. Kto może trenować EMS a kto nie?

Chcemy na naszej stronie informować a nie bagatelizować czy przedstawiać nieprawdy. Faktem jest, że stymulacja systemu nerwowego odbywa się nie tylko na drodze psychologii, jednak bezpośrednio przez impulsy elektryczne. Ludzkie ciało jest bardzo czułe na prąd elektryczny. A ponieważ nasz system nerwowy funkcjonuje dzięki słabym impulsom elektrycznym, można je zakłócić poprzez dostarczanie zewnętrznych sygnałów elektrycznych.

Z tego powodu doradzamy skonsultować treningi EMS z Twoim lekarzem internistą. Wie on jaki jest Twój stan zdrowia i może ocenić, czy jesteś na to fizycznie gotowy. Następującym grupom ryzyka nie zaleca się stosowania EMS:

Grupy ryzyka dla treningów EMS

  • Pacjenci z problemami sercowymi
  • Pacjenci z rozrusznikiem serca
  • Pacjenci z epilepsją
  • Pacjenci z ostrą zakrzepicą
  • Pacjenci z poważnymi chorobami
  • Kobiety w ciąży

Gładka gadka na temat EMS

Chociaż EMS to młoda technika i dopiero raczkuje, ma też swoje złe strony. W niektórych studiach dochodziło do omdleń z wyczerpania i urazów powstałych w wyniku upadku. Kiedy dojdzie do szkody, pojawia się pytanie. Czy trener, stażysta czy osoba trenującej zabrakło kompetencji, tego nie da się określić. Niezależnie od tego czy jest się doświadczonym sportowcem czy początkującym – ważne jest, aby wiedzieć, że może dojść do wypadku; także podczas treningu w centrum. Porozmawiaj wiec ze swoim lekarzem pierwszego kontaktu, który oszczędzi Ci wątpliwości. Kiedy nie należysz do grupy ryzyka, podejmij decyzję by pójść do studia EMS , po prostu. Lekarz jest tym, który wyjaśni Ci zależność między porażeniem prądem elektrycznym a ciężarem ciała, by następnie doradzić lub odradzić udział.

Nie lekceważ energii elektrycznej i EMS

EMS jest sportem, który opiera się na przepływie prądu. Jak wiadomo, ciało każdego człowiek działa w inny sposób! Fakt : po treningu jesteś wyczerpany, ale… w tym momencie to niedokładne stwierdzenie! To ogromne wytężenie i wysiłek dla organizmu, i wiąże się z tym że nie jeden będzie przewrażliwiony po wszystkim. Na naszej stronie znajduje się kilka porad, poczynając od picia odpowiedniej ilości wody do zmniejszania wysiłku przed treningiem AMS.

Przygotowanie to podstawa!

EMS nie oznacza tylko zmobilizowanie się i rozpoczęcia, tylko intensywny dwudziestominutowy trening. Zwykły dwugodzinny program fitnessowy w 20 minut, czy to możliwe? Tak, jak najbardziej! Ale przemyśl to wszystko i dobrze się przygotuj.

Najczęściej czytane artykuły EMS


Wiadomości i artykuły EMS

Obecnie mamy 12 Wiadomości o szkoleniu EMS w naszym czasopiśmie! Zawsze szukamy najbardziej aktualnych środowisk w EMS i EMS.


EMS Słowa kluczowe


Oto Twoje korzyści z treningu EMS


20 minutowy trening vs. 2h w centrum fitnessu
1.20 minutowy trening vs. 2h w centrum fitnessubardziej intensywny trening mięśni bez obciążenia
2.bardziej intensywny trening mięśni bez obciążenia


fitness z Twoim trenerem personalnym
3.fitness z Twoim trenerem personalnym

ćwicz swoje ciało bez obciążania stawów
4.ćwicz swoje ciało bez obciążania stawów
szybko widoczne efekty, w bardzo krótkim czasie
5.szybko widoczne efekty, w bardzo krótkim czasie

poprawa stanu ciała i samopoczucia
6.poprawa stanu ciała i samopoczucianasi najlepsi partnerzy
treningu EMS

koerperformen emsstation M.A.N.D.U. fitbox
Informacja prawna // copyright 2012 - 2018 - emsstudios.pl -